2021-09-29

סטייק משלוחים

מחבר: 1112629

תל אביב עיר האורות, סטייק משלוחים תל אביב הוא תחום ההתמחות שלנו, אם אתם חפצים בסטייק עסיסי הגעתם למקום הנכון. גם תושבי הערים סביב תל אביב יזכו לשירות אדיב, אמין ומקצועי, פשוט הקליקו בהתאם למקום מגוריכם: סטייק משלוחים נס ציונה; סטייק משלוחים הוד השרון; סטייק משלוחים בת ים ואנו נגיע אליכם עם סטייק עסיסי ממגוון מוצרי הבשר שלנו.

את הסטייק תוכלו להכין במגוון דרכים, בצליה במחבט או על גריל פחמים. שמות הנתחים נגזרים מהחלק בגוף הפרה כמו: פילה – מס' 12, נמצא בחלק הפנימי של הצלעות. מס' 11 הינו סטייק הסינטה המוכר. סטייק עתיר שומן מס' 1 הוא סטייק האנטריקוט צמוד לצלעות. מס' 13 הוא סטייק השייטל, שהייחודיות שלו הינה העסיסיות. סטייקים משולבים בשר, שומן ועצם ניתן לשלב עם שני חלקי הפרה, מס' 12 ומס' 13 – סטייק צלעות אנטריקוט וסטייק הטי בון המוכר גם כן, שהינו שילוב של מס' 12 הפילה ומס' 11 הסינטה.

כמובן שעל מנת להכין סטייק עסיסי וטעים, רצוי לצלות אותו על מחבט חמה מאוד או גריל פחמים חם. בתהליך זה אנו צולים את הסטייק בשלב הראשון בחום גבוהה מאוד ואז כדי להגיע לרמות הצלייה השונות (rare, medium, well done  ו/או ברמות ביניים לפי הטעם) ממשיכים בצליה בחום נמוך יותר.

האם בשר בקר בריא? כן

למרות התדמית הרעה של הבשר וההשלכות הרפואיות של בעיות לחץ דם ומחלות הקשורות ללב, מומלצת אכילת בשר בקר בשל מספר גורמים חיוביים, שבראשו ויטמין B12  (הברזל), לדוגמא הצריכה היומית הדרושה לאדם של ויטמין B12 מצויה רק ב-100 גרם בשר בקר. לציין שויטמין B12 מגיע רק מהבשר והוא חיוני למערכות רבות בגוף האדם כמו טיפול באנמיה (חוסר בברזל), באפילפסיה וסכרת, וחיוני לכלי הדם, עצבים, מח העצם, גדילה ועוד.

עוד מתכונותיו החיוביות של הבשר הן:

חומצות אמינו – אבן הבניין של תאים חיים בגוף האדם, המתקבלות רק מן החי מאחר וגופנו אינו יכול לייצרן.

מיוגלובין – תפקידו של חלבון זה הוא לשאת חמצן במערכת השרירים של האדם בין ההמוגלובין למיוגלובין עד התא הבסיסי תא הרקמות.

DNA – ייצור החלבונים בגוף האדם מתבסס על הקוד הגנטי המצוי ב-DNA ואכילת בשר מחזקת את ייצורם.

בשנים האחרונות, נקשר הבשר לשתי דיאטות (הפלאו והקטגונית) שהפכו לפופולריות והעלו את צריכת הבשר בעולם.

בשתי מילים שחוזרות על עצמן כדי להבהיר את הנרטיב:

קצב, בן קצב, בן קצב.

ולא סתם קצב - אחד הקצבים הוותיקים והמוכרים בתל אביב. בש׳ארה חינאווי מלקט, מפרק, מטפל, מישן ומוכר בשרים בקצבייה שלו כבר כמה עשורים, כשהבשר שלו הפך לשם דבר, לכזה שמכתיב את הסטנדרט הגבוה ביותר בישראל. מטיפול בנתחי פרימיום ביישון יבש, קיצוב הנתחים המיוחדים והנדירים ביותר, הכנת המבורגרים עסיסיים ונקניקיות איכותיות עד לכל מוצרי הבקר, טלה, עוף והודו.


אל תתבלבלו - זה לא סתם חינאווי.

זה בשארה חינאווי.

אודותינו